Yhteystiedot


Avoinna

Ma-To 9–17
Pe 9–15

Osoite
Kauppakatu 1, 2.Krs
60100 SEINÄJOKI

Käynti Ruukintien puolelta linja-autoasemaa vastapäätä

 

Käynti autolla luiskaa ylös Kauppakadulta

Käynti autolla luiskaa ylös Kauppakadulta

 


Toiminnanjohtaja

Riitta Vatanen
040 544 2678
riitta.vatanen@jtalo.fi

Järjestöpäällikkö
Jarmo Vesa
040 749 1277
jarmo.vesa@jtalo.fi

Tukihenkilövälityksen toimialavastaava
Anne Sironen
040 054 5760
anne.sironen@jtalo.fi

Palveluneuvoja
Johanna West
040 505 7266
johanna.west@jtalo.fi
Laskutus ja tilavuokrat sekä kahvi- ja ruokatilaukset

IT-tuki/Sivupäivitykset
040 726 8401
paivitys@jtalo.fi

Projektipäällikkö/OLKA
Tarja Kulmala
040 127 3898
tarja.kulmala@jtalo.fi

Projektityöntekijä/OLKA
Ritva Myllykangas
040 163 3854
ritva.myllykangas@jtalo.fi

Järjestöagentti
Göran Johansson
040 657 9479
goran.johansson@jtalo.fi

Osallisuusagentti
Miika Kataja
040 684 3828
miika.kataja@jtalo.fi

Palvelukeskus
Ursula Mäkinen
0400 142 100
ursula.makinen@jtalo.fi